sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Pangi Mobil Sohbet

Pangi Mobil Sohbet

Pangi Sohbet Siteleri, Pangi Chat Nedir? Pangi Sitesi Kurmak Ne Kadara Mal Olur. Pangi Ödemeleri Ücreti Nedir. Pangi Sitesi, Pangi.com.tr Mobil Sesli Panel Siteleri.

Pangi Siteleri

Pangi sohbet siteleri Merhaba arkadaşlar sizlere pangi sitelerinden biraz bahsetmek istileyelim dedik, sesli mobil sitemiz bir pangi mobil sohbet paneli sitesidir. Sizlerin de bildiği gibi seslihepkal.net mobil sohbet sitemiz 2017 yılından beri siz değerli misafirlerimize mobil sohbet sektöründe hizmet vermektedir. Pangi Siteleri her gün açılıp ve kapanmaktadır.

Pangi Panel Siteleri Sektörde Lider ?

Pangi sohbet sistemleri kuruluşundan buyana her gün daha, çok müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Yeni güncelleme ile, rakip sesli sohbet panellerini geride bırakarak, yoluna devam etmekte olup, yenilikler getirmeye devam ediyor. 2017 Ocak ayından itibaren kullanmakta, olduğumuz pangi panellerini hiç kapanmadan, 3 yıla yakındır kullanmaktayız sesli sohbet mobil sohbet sitemiz siz değerli, dostlarımıza hizmet vermektedir.
Pangi sohbet sistemleri gibi, bir çok sesli sohbet panelcisi ve yazılımcılar buna benzer, uygulamalar yapmaya kalkıştı ve pangi gibi başarılı olamamıştır. Duyularımız doğrultusunda buna benzer uygulamalar yapmaya çalışan bazı yazılımcı panelciler olacakmış, zannedersem yakın bir zamanda sistemi çıkaracaklar, ama başarılı olacaklarını düşünmediğimi belirtmek isteriz. Pangi Siteleri pangi mobil sohbet sistemleri kendini aştığını kanıtlamış bulunmaktadır.

Pangi Sitelerinde Neler Yapabiliriz

Pangi sohbet sistemleri mobil uyumlu sesli bir chat arkadaşlık platformudur. Seslimobil.net sitemizde pangi sisteminden olup, hizmet veriyor pangi sohbet sitesinde neler var. Bir göz atalım, sitemizin login kısmına geldiğinizde, karşınıza rumuz yazma butonu çıkacak, bay ve bayan avatar seçimini yaptıktan sonra, sohbete bağlan kısmında sitemize rahatlıkla, giriş yapabiliyorsunuz. Binlerce üyeler ile, birbirinden farklı sohbet odalarına giriş yaparak, chat yapmaya başlayabilirsiniz.
Dünyanın çeşitli yerlerinden katılan bay ve bayan kullanıcılar ile, sohbet edebilir müzik dinleyebilir sesli konuşabilir animasyon, özeliklerinden canlı radyo yayıncılar dan isteklerde bulunabilirsiniz. Yetki alabilir miyim diyorsanız alabilirsiniz yetkiler de bir çok özellik mevcut olup sizlere bir kaçtanesinden bahsedelim, Ban atma  sistem dışı görünmez mod özel yazma sesli arama, operatör verme gibi gibi, sayamadığımız bir çok özellikler olmaktadır. Sitemize bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. pangi kameralı chat, görüntülü sohbet, sesli chat.

Sesli Mobil Sohbet

Sesli mobil sohbet sitemiz üzerinden ücretsiz olarak, mobil sohbet yaparak keyifli zaman geçirebilirsiniz mobil cihazlardan, tablet telefon gibi araçlardan bilgisayar aracılığı ile, sesli mobil odalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

PANGİ SOHBET SİTELERİ, PANGİ PANELİ

Merhaba değerli Pangi site sahipleri;

Bildiğiniz üzere Pangi’nin sesli chat panelinin yazılımını kiralarken sizlere ilk kiralama süreniz kadar ücretsiz SSL sertifikası desteği veriyoruz.
Bu sadece ilk kiralama zamanları için geçerlidir.

Örneğin, 3 aylık kiralama yaptığınızda (ilk kurulumda) sizlere 3 aylık Pangi sesli sohbet paneli için ücretsiz olarak SSL Sertifikası temin edilir, 6 aylıkta ise 6 ay, 1 aylıkta ise 1.

Kurulum zamanından bu yana süresi dolmak üzere olan 28 müşterimizin SSL sertifikaları, tamamen ücretsiz olarak 2 ay ile 3 ay arasında uzatılmıştır.
Pangi sesli sohbet sistemini kullanan tüm müşterilerimize teşekkür eder ve devamlı çalışmayı arzularız.

SesliHepkal.com, Hepkal Chat, Mobil Sesli Görüntülü Kameralı Sohbet Siteleri

SesLiHepKaL 82
Cevap bırakın