sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

En Popüler Arkadaş Bulma ve Sohbet Uygulamaları – 2023

En Popüler Arkadaş Bulma ve Sohbet Uygulamaları – 2023

En Popüler Chat ve Arkadaş Bulma Uygulamaları 2023. Arkadaş bulma ve sohbet uygulamaları kullanmak istiyorsanız hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz. İşte en popüler arkadaşlık uygulamaları listesi!

Arkadaş bulma ve sohbet uygulamaları kullanmak istiyorsanız hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz. İşte en popüler arkadaşlık uygulamaları listesi!

Arkadaş bulma ve sohbet uygulamaları neler sorusunun yanıtını merak eden kişiler için popüler hizmetlerin yer aldığı bir liste hazırladık. Hazırladığımız listede yer alan uygulamalar sayesinde yeni insanlarla tanışabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Android ve iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için çok fazla sayıda mobil uygulama bulunuyor. Bu uygulamaların bazıları yeni bilgiler öğrenmenize olanak tanırken bazıları ise diğer insanlar ile taşınabilmenizi sağlar.

Flört uygulamaları konusunda geniş bir yelpaze bulunuyor. Bu sebepten ötürü hangi uygulamanın daha iyi olduğu konusunda kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Hazırladığımız yazıda çok fazla sayıda kişi tarafından tercih edilen hizmetlerin bir listesi yer alıyor. Liste üzerinden beğendiğiniz uygulamayı indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Arkadaş Bulma ve Sohbet Uygulamaları Listesi

 • Azar
 • Tinder
 • LivU
 • Skout
 • Badoo
 • Happn
 • Waplog
 • MeetMe
 • OkCupid
 • Connected2.me
 • Bumble

Yukarıda en iyi arkadaşlık uygulamaları yer alıyor. Listede bulunan hizmetlerin detaylarına ve indirme bağlantılarına aşağıdan erişebilirsiniz.

 

Azar

Android ve iOS işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar için geliştirilen Azar, ilk olarak 2014 yılında kullanıcıların kullanımına sunuldu. Diğer insanlar ile tanışmanıza ve yeni arkadaşlıklar kurmanıza olanak tanıyan uygulama, kısa sürede çok popüler hâle geldi.

Canlı yayın yapma özelliğinin de yer aldığı uygulamanın başarılı bir arayüzü bulunuyor. Bu sayede uygulama kolayca kullanılabiliyor. Diğer kullanıcılarla görüntülü olarak iletişim kurabilmenizi sağlayan uygulamada kendi avatarınızı oluşturabilme imkânına da sahipsiniz.

 

Azar

Azar

Azar, Android kullanıcılarının dünyanın her yerinde bulunan diğer kullanıclar ile videolu chat yapmasını sağlayan eğlenceli ve etkileyici bir uygulamadır.

12345

İndir

 

Tinder

Dünya çapında uzun yıllardır popülerliğini devam ettirerek oldukça büyük bir başarının altına imza atan Tinder, hemen hemen herkes tarafından bilinen arkadaşlık uygulamasıdır. 190 ülkede kullanılan uygulama, konumunuza yakın olan kullanıcıları gösteriyor.

Uygulamayı herhangi bir ücret ödemeden cihazınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Tinder her ne kadar ücretsiz olsa da çeşitli ücretli abonelik planları da bulunuyor. Abonelik paketleri kullanıcılara bazı avantajlar sunuyor.

 

LivU

50 milyondan fazla indirilen LivU, Tinder benzeri arkadaşlık uygulamaları arasında yer alıyor. Cinsiyet ve bölge seçerek uygulamayı kullanmaya başlayabilir, ekranı kaydırarak kendinize uygun birisi ile eşleşebilirsiniz.

Eşleştiğiniz kullanıcılar ile görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz. Görüntülü sohbetlerde kullanılabilecek çeşitli filtreler de mevcut. Uygulamada ayrıca gerçek zamanlı çeviri özelliği bulunuyor. Bu sayede yabancı kişilerle de kolay bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

LivU

LivU, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal arkadaşlık uygulaması olarak dikkatimizi çekiyor.

12345

İndir

 

Skout

Skout üzerinden ister çevrenizdeki isterseniz dünyanın dört bir noktasındaki insanlar ile iletişim kurabilirsiniz. Milyonlarca insan tarafından tercih edilen uygulamada görüntülü sohbetin yanı sıra mesajlaşma işlevi de bulunuyor.

Kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeken uygulamada canlı yayın özelliği de yer alıyor. Uygulamayı akıllı telefonunuza ya da tabletinize indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Skout

Skout, dünya genelinden en yaygın kullanılan sohbet uygulamalarından biridir.

12345

İndir

Badoo

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından Badoo üzerinden diğer insanlar ile tanışabilirsiniz. Çok basit bir kullanıma sahip olan uygulamada sade bir arayüz bulunuyor. Çevrenizde yer alan kullanıcılarla iletişim kurabilmenize olanak tanıyan uygulamada görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz.

Görüntülü görüşmenin yanı sıra mesajlaşma özelliği de mevcut. Mesajlaşma tarafında ses kaydı ve fotoğraf gönderme gibi işlevler yer alıyor. 100 milyondan fazla indirilen uygulamayı indirebilir ve kolayca kullanabilirsiniz.

 

Badoo

Badoo

Badoo, yeni kişiler ile tanışıp sohbet edebileceğiniz hatta buluşabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir sosyal platform uygulamasıdır.

12345

İndir

 

Happn

Bir profil oluşturup kullanmaya başlayabileceğiniz Happn, yaşamınızı sürdürdüğünüz bölgede yolunuzun kesiştiği kişileri gösteriyor. Bir kullanıcıyla iletişim kurabilmek için hem sizin hem de karşı tarafın beğeni butonuna basması gerekiyor. Arkadaş bulma ve sohbet uygulamaları arasında yer alan Happn’de mesajlaşma ve görüntülü konuşma işlevleri yer alıyor.

 

happn

happn

Happn, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir arkadaşlık uygulamasıdır.

12345

İndir

 

Waplog

Çok kolay bir kullanıma sahip olan Waplog üzerinden ekranı kaydırarak kullanıcıları görebilirsiniz. İletişimin başlayabilmesi için iki tarafın da beğeni butonuna basması gerekiyor. Mesajlaşma bölümünde ses kaydı göndermenin yanı sıra otomatik çeviri işlevi de mevcut.

Mesajlaşma haricinde görüntülü konuşma özelliği de bulunuyor. Uygulamada Hikaye özelliği de bulunuyor. İster paylaşım yapabilir isterseniz diğer kullanıcıların yaptığı paylaşımlara göz atabilirsiniz.

Waplog

Waplog, Android cihazlarınız aracılığıyla yeni insanlarla tanışmanıza ve arkadaşlık kurmanıza olanak sağlayan bir arkadaşlık uygulamasıdır.

12345

İndir

 

MeetMe

Yeni insanlar ile tanışabilmenize imkân tanıyan MeetMe, çevrenizde yer alan kullanıcıları gösteriyor. En popüler flört uygulamaları arasında bulunan MeetMe, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Uygulamayı indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

MeetMe

Kullanıcılara ücretsiz ve hızlı yoldan arkadaş edinme fırsatı sunan MeetMe ile hoşunuza giden kişilerle sohbet edebilirsiniz.

12345

İndir

 

OkCupid

OkCupid’de diğer birçok uygulamadan farklı olarak iki tarafın da bazı soruları yanıtlaması gerekiyor. Sorulara benzer yanıtlar veren insanların arkadaşlık kurabilmesine imkân tanıyan uygulamada çok başarılı bir arayüz bulunuyor. 10 milyondan fazla indirilen OkCupid, kullanıcılara kolay bir kullanım sunuyor.

OkCupid Dating

OkCupid Dating, Android market üzerindeki en iyi sosyal ağ uygulamalarından biri olarak gözüken eğlenceli ve başarılı bir uygulamadır.

12345

İndir

 

Connected2.me

Listenin son sırasında ise yıllardır popülerliğini devam ettirmeyi başaran Connected2.me yer alıyor. Diğer kullanıcılar ile tanışabilmenize imkân tanıyan uygulamada Shuffle olarak isimlendirilen bir sayfa yer alıyor. Profillerin listelendiği bu sayfada arkadaşlık kurmak istediğiniz kişilere anonim olarak mesaj gönderebiliyorsunuz.

Uygulamada bir süre sonra otomatik olarak silinen Hikaye özelliği de bulunuyor. Bu özellik kullanılarak yapılan paylaşımlar tıpkı Instagram ve Snapchat gibi uygulamalarda olduğu gibi bir süre sonra otomatik olarak siliniyor.

Connected2.me’de takip etme özelliği de bulunuyor. Mesajlaşma bölümünde görsel ve ses kaydı gönderme gibi işlevler mevcut. Sohbet penceresi üzerinden görüntülü ve sesli arama seçenekleri de yer alıyor.

 

Connected2.me

Connected2.me, Türkiye’de özellikle genç kesim tarafından kullanılan popüler bir anonim sohbet uygulamasıdır.

12345

İndir

 

Bumble

Bumble, eşleşmeye dayalı bir arkadaşlık hizmetidir. Her iki taraf da kaydırma işlemi yaparak eşleştiğinde mesajlaşma imkânı sunuluyor. Uygulamanın arayüzünde karşıdaki kişinin ismi, mesleği ve yaşı gibi bilgiler yer alıyor. Bu bilgilerin yanı sıra fotoğraf da bulunuyor. Uygulamada görüntülü sohbet işlevi de mevcut.

 

Bumble (APK)

Bumble (APK)

Bumble (APK), eski Tinder çalışanlarının hazırladığı arkadaşlık uygulaması.

12345

İndir

 

Bu zamana kadar 50 milyondan fazla indirilen Bumble uygulamasında çok başarılı bir arayüz bulunuyor. Bu arayüz sayesinde uygulama çok kolay bir şekilde kullanılabiliyor.

MOBİL

En Güvenli Mesajlaşma Uygulamaları Listesi

En güvenli mesajlaşma uygulamaları listesinde hangi app’ler var? Son zamanlarda kişisel gizliliğimizin korunup korunmadığı konusunda hepimiz paranoyak haline geldik.

 

Bu yazıda arkadaş bulma ve sohbet uygulamaları listesi hazırladık. Peki, sizce en başarılı arkadaş bulma uygulaması hangisi? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

 

SesLiHepKaL 55
Cevap bırakın