sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Sohbet Sitelerinde Özel Sohbet – Chat Odalarında Özelde Sohbet

Sohbet Sitelerinde Özel Sohbet – Chat Odalarında Özelde Sohbet

Sohbet ve Chat sitelerinde özel sohbet özelde konuşmak. Özet sohbetler nedir ne demek. özel sohbetler. Özel sohbetleri sunar. Bu, arkadaşlarınla özel sohbet fırsatını sunuyor.  Arkadaş listene git ve Özel sohbetine buradan başla.

Veya herhangi bir kullanıcının Profilini aç ve “Özel Sohbet” düğmesine dokun. Ayrıca yanıt sohbetini de açabilir ve Yanıt sohbeti sahibi ile Özel sohbetini başlatabilirsin.  Bu özelliği etkinleştirmek için sadece birinizin aktif aboneliği olmalıdır.

ASKfm kullanıcılarına anonim kalma özelliği sağlamaktadır ve Özel sohbetler de buna dâhildir; açık veya anonim Özel sohbetler başlatabilirsin. Anonim Özel sohbet esnasında kendini tanıtmak istersen sadece açık bir mesaj yazman yeterli olacaktır.

SOHBET ODALARINDA ÖZEL KONUŞMA, ÖZEL SOHBETLER

SesliHepkal.com, Hepkal Chat, Mobil Sesli Görüntülü Kameralı Sohbet Siteleri

! Anonim sohbet esnasında açık bir mesaj yazar yazmaz, anonim Özel sohbet açık sohbete dönüşeceğini ve anonim mesaj seçeneğinin etkinliğinin kalkacağını unutma. Ancak tüm açık sohbeti silebilir ve aynı kullanıcı ile anonim olarak yeni bir özel sohbet başlatabilirsin.

Aşağıda Özel sohbetleri bir uzman gibi kullanmak için bazı öneriler yer almaktadır:

Mesajını silmek için sadece üzerine dokun ve Sil seçeneğini seç;

Özel sohbeti silmek veya bildirmek için sağ üst köşedeki üç nokta menüsünü seç;

Sohbet ettiğin kişi ile Özel sohbeti engellemek için Sohbet başlığındaki veya üç nokta menüsündeki Engelle düğmesine dokun;

Özel sohbet mesajların Gelen Kutusu/Sohbetler içindedir. Gelen Kutusundaki özel sohbetler “Özel” olarak etiketlenmiştir. kozlarla özel sohbet, erkeklerle özelde chat, kadınlarla özel sohbet.

SesLiHepKaL 46
Cevap bırakın