sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Mardin Kiralık Daire İlanları Artuklu 13 Mart Mahallesi

Mardin Kiralık Daire İlanları Artuklu 13 Mart Mahallesi

Son dakika Mardin haberleri, sahibinden kiralık daire mardin kızıltepe, artuklu Mardin kiralık daireler 3+1, 2+1 ve 1+1 kiralık daire Mardin. Mardin’in Kızıltepe ilçesinde dereye düşen 11 yaşındaki çocuğun bulunması için arama kurtarma çalışması başlatıldı. Ayrıca etkili olan yağış sonrası kırsal Büyükboğaziye Mahallesindeki bazı evler ile kırsal Küçükboğaziye Mahallesi İlkokulunu su bastı.

Kızıltepe ilçesine bağlı kırsal Çatalca Mahallesi’nde yaşayan 11 yaşındaki Fatma Sezer mahalleden geçen Cırcıp Deresi’ne düştü. Sağanak nedeniyle debisi yükselen derede, bir süre sürüklenen Sezer kayboldu.
İhbar üzerine bölgeye yönlendirilen AFAD, UMKE, Mardin Büyükşehir Belediyesi itfaiye ve jandarma ekipleri arama kurtarma çalışması başlattı. Ekiplerin, çocuğu arama kurtarma çalışması sürüyor.

Kırsal Küçükboğaziye Mahallesi İlkokulunda sınıflar, suyla birlikte çamur içinde kaldı. Okulun içi ve bahçesi, suyla doldu. Ana sınıfındaki eşyalar, kullanılamaz hale geldi. Su baskınları nedeniyle şimdiye kadar can kaybı ya da yaralananın olmadığı belirtildi.

DİYARBAKIR, ŞANLIURFA, ADIYAMAN, MARDİN, ELAZIĞ, MALATYA SU BASKINLARI

Sahibinden kiralık daire, satılık ve kiralık daireler. Kırsal Küçükboğaziye Mahallesi İlkokulunda sınıflar, suyla birlikte çamur içinde kaldı. Okulun içi ve bahçesi, suyla doldu. Ana sınıfındaki eşyalar, kullanılamaz hale geldi. Su baskınları nedeniyle şimdiye kadar can kaybı ya da yaralananın olmadığı belirtildi.

EVLERİ OKULLARI SU BASTI

Kızıltepe’de etkili olan yağmur, hayatı olumsuz etkiledi. İlçeye bağlı kırsal Büyükboğaziye Mahallesi’nden geçen derenin taşmasıyla yakındaki birçok evi, su bastı. Evlerdeki eşyalar ise kullanılamaz hale geldi.

Hepkal SesLiHepKaL 42
Cevap bırakın