sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Depremde Ölenlerin İsimleri ve Kimlikleri Belli Oldu mu?

Depremde Ölenlerin İsimleri ve Kimlikleri Belli Oldu mu?

6 Şubat 2023 depreminde ölenlerin kimlikleri ve isimleri belli oldumu. Depremde ölenlerim kimlikleri ve isimleri listesi nezaman açıklanacak. Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen deprem; Kahramanmaraş, Adana, Gaziantep, Hatay, Malatya, Kilis, Osmaniye, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Adıyaman olmak üzere 10 ili vurdu. Afet bölgesinde arama kurtarma çalışmaları sürerken can kaybı ve yaralı sayısı da artıyor. Depremde ölenlerin isimleri ve kimlikleri merak konusu olurken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan konuya ilişkin son dakika açıklaması geldi. İşte, Depremde ölenlerin isimleri ve kimliklerine ilişkin son durum açıklamaları…

6 ŞUBAT 2023 SAAT 04.17 YAŞANAN DEPREMDE ÖLENLERİN İSİMLERİ ve KİMLİKLERİ

AFAD tarafından açıklanan verilere göre, 6 Şubat Pazartesi günü saat 04:17’de merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 büyüklüğünde meydana gelen deprem 10 ilde büyük hasara neden oldu. Hatay, Malatya, Gaziantep, Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman, Osmaniye ve çevre illerde büyük yıkıma neden olan depremin ardından ölü sayısı ve yaralı sayısı kamuoyu ile paylaşılıyor. Depremde can kaybı 30 bini geçerken gözler Depremde ölenlerin isimleri ve kimlikleri açıklandı mı? sorusuna çevrildi. İşte, 10 ili vuran Kahramanmaraş depreminde ölenlerin isimleri ve kimlikleri hakkında merak edilen son detaylar…

TÜRKİYE PEŞ PEŞE BÜYÜK DEPREMLERLE SARSILDI!

6 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7,7 ve Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde 6,4 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Diğer yandan Kahramanmaraş’ın yanı sıra Gaziantep ve Adıyaman’da çok sayıda deprem meydana geldi. AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre 6 Şubat Pazartesi günü saat 13:24’te Gaziantep Elbistan merkezli depremin büyüklüğünü 7.6 olarak açıklandı.

BAKAN KOCA’DAN KRİTİK AÇIKLAMA!

Sağlık Bakanı Koca “Kimliğini bilmediğimiz hastaların dijital fotoğraflarını eşleştirme için özel yazılıma yüklüyoruz. Önemli kısmının kimlik bilgilerine ulaşacağımızı umuyorum” açıklamasında bulundu.

10 İLİ VURAN DEPREMDE ÖLÜ VE YARALI SAYILARI ARTIYOR!

AFAD, Kahramanmaraş merkezli depremlerde can kaybı 31 bin 643’e yükseldiğini açıkladı.

ŞANLIURFA’DA ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI!

AFAD, Şanlıurfa‘daki arama kurtarma çalışmalarının tamamlandığını ve ekiplerin diğer illere sevk edildiğini açıkladı.

KAHRAMANMARAŞ DEPREMİNDE ÖLENLERİN İSİMLERİ, KİMLİKLERİ AÇIKLANDI MI?

Depremde ölenlerin isimleri ve kimlikleri ile ilgili valiliklerden henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Kahramanmaraş merkezli depremde  yaralananların, ölenlerin isimleri ve kimliklerine ilişkin açıklama geldiğinde haberimizde yer alacak.

BAKAN KOCA’DAN KRİTİK AÇIKLAMA!

Sağlık Bakanı Koca “Kimliğini bilmediğimiz hastaların dijital fotoğraflarını eşleştirme için özel yazılıma yüklüyoruz. Önemli kısmının kimlik bilgilerine ulaşacağımızı umuyorum.” ifadelerini kullandı.

DEPREMDE VEFAT EDEN ÜNLÜLER KİMLER?

AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakup Taş, Voleybolcu çift Betül Çoban Çakır ve Bedrettin Çakır, Yayıncı Pelin Boyrazoğlu Pqueen’in arkadaşı Bilal Yılmazlar, Yeni Malatyaspor Kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan Kahramanmaraş depreminde hayatını kaybetti. Enkaz altında kalan Taha Duymaz’dan henüz haber alınama.

 

7 GÜNLÜK MİLLİ YAS İLAN EDİLDİ 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7 gün süreyle milli yas ilan edildiğini duyurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “6 Şubat 2023 tarihinde ülkemizde meydana gelen depremler sebebiyle yedi gün süreyle milli yas ilan edilmiştir. Bütün yurtta ve dış temsilciliklerimizde 12 Şubat 2023 Pazar günü güneşin batışına kadar bayrağımız yarıya çekilecektir.” ifadelerini kullandı.

10 İL AFET BÖLGESİ VE OHAL İLAN EDİLDİ

Bununla birlikte, yaşadığımız deprem afetinin ve etkilerinin vahameti, fevkalade tedbirler almamızı zorunla hale getirmektedir. Depremin yaşandığı 10 ilimizi, genel hayata etkili afet bölgesi olarak ilan ediyoruz.

Arama-kurtarma faaliyetlerinin ve sonrasındaki çalışmaların süratle yürütülebilmesini temin için, Anayasa’nın 119’uncu maddesinin bize verdiği yetkiye dayanarak Olağanüstü Hal ilan etme kararı aldık. Deprem yaşanan 10 ilimizi kapsayacak ve üç ay sürecek bu kararla ilgili Cumhurbaşkanlığı ve Meclis süreçlerini hızla tamamlayacağız. okeyser.com okey ser, hurremokey.com hurrem okey, esohbetim.com e sohbetim, okeyazram …

EĞİTİMDE ARA UZATILDI

Milli Eğitim Bakanı Özer “Yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle eğitim öğretime verdiğimiz arayı tüm Türkiye’de 20 Şubat’a kadar uzatma kararı aldık.” dedi.

Sesli Sohbet, Kameralı Chat, Mobil Sohbet, Görüntülü Chat Sitesi, Sohbet Odaları, Sesli Hepkal Sohbet. ESohbetim Sitesi, MobilGeveze Chat, OkeyAzram.com Sohbet, MobilSosyete Canlı Chat Odaları.

SesLiHepKaL 80
Cevap bırakın