sohbet
radyo dinleKulaklığını tak müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

18Mobilsite.com 18Kameralıchat, 18MobilChat, +18Cinsel Sohbet

18Mobilsite.com 18Kameralıchat, 18MobilChat, +18Cinsel Sohbet

18Mobilsite Sohbet, 18Seslichat Sitesi, 18Kameralıchat Odaları, 18Seks Sitesi, 18Görüntülüchat Odaları, 18 Sesli Mobil Site Canlı Sohbet. 18Sohbet kanalları  Sık sık sohbet eden birisi iseniz, burada sizlere aktaracağım bilgilerin bir kısmına sahip olabilirsiniz ancak, birçoğumuzun halen net olarak bilmediği konulardan birisi olan 18chat kanalları, ülkemizde ki sitelerde bilinçsiz kullanıldığı için amacını aşmaktadır. 18Sohbet kanallarında bizler ilk olarak seneler önce ünlü IRC sunucularında sohbet ederken tanıdık. O zamanlar mIRC programı üzerinde her IRC sunucusunda her kesime hitap eden, sohbet kanalları bulunmaktaydı. Bu kanallardaki yönetici seçimi de kanalın ilgi alanına göre seçilmekteydi.

Örnek verecek olursak; 18Sesli chat kanallarının en ilgi çeken isimlerinden birisi olan “İstanbul” kanalına, kesinlikle başka şehirlerde bulunan insanlardan yönetici atanmaz idi. Bu sayede kanalların gerçek amacı ortaya çıkarak, hitap etmek istedikleri kullanıcılar ile iletişim halindeydiler. Hatta eskiler bilirler, birçok Rock kanalı bulunmaktaydı ve bunlara sadece bu tarz insanlar girip, sohbet ederler idi. mIRC programı üzerinde sohbetin azalması ile birlikte tüm kitle web üzerinden 18sohbet hizmeti veren sitelere kaydı. Web tabanlı chat sistemlerinde olanaklar daha fazla olduğu için 18sohbet kanalları daha da şekillenerek, kullanıcıların istediği tarza büründü. 18Sesli site, 18Mobil Site, 18Seks Site, 18Kameralı Site.

SesliHepkal.com, Hepkal Chat, Mobil Sesli Görüntülü Kameralı Sohbet Siteleri. Kameralı Sohbet, Sesli Chat, Mobil Görüntülü Sohbet Sitesi, ESohbetim Kameralı, MobilGeveze Sesli, OkeyAzram Okey, SesliHepkal Sohbet, MobilSosyete.com Sohbet Siteleri.

SesLiHepKaL 50
Cevap bırakın